Reklama

Muzyka elektroniczna szuka swojego miejsca między undergroundem a zinstytucjonalizowaniem.
Album grupy BTS ‘MAP OF THE SOUL: 7’ w zeszłym roku w Ameryce znalazł się na szczycie listy najbardziej sprzedających się albumów muzycznych.
Jego rodzina potwierdziła 31 grudnia śmierć brytyjskiego artysty do której doszło dwa miesiące wcześniej z niepodanej do publicznej wiadomości przyczyny. Bardzo szanowany przez kolegów, MF Doom przez całą karierę nosił maskę. Miał 49 lat.
Pasek wiadomości rodem z programów informacyjnych TVP Info, postać do złudzenia przypominająca prezesa PiS i upadający lekarze - to tylko jedne z wielu obrazów, jakie znajdują się w teledysku do najnowszej piosenki Kazika i zespołu Satori. Artyści ni
Miłość kipi między hardrockiem i klasyczną muzyką. Metallica właśnie obchodzi dwudziestolecie płyty „S&M”.
O śmierci muzyka poinformował Per Gessle, gitarzysta i wokalista Roxette. Perkusista zmarł w wieku 60 lat.
Polska jest państwem, któremu należenie do Europy nie przeszkadza w byciu ostoją homofobii. Krajem wstrząsnęła teoria, zgodnie z którą Fryderyk Chopin, ukochany kompozytor narodowy epoki romantyzmu, miał być osobą homoseksualną.
NOWY JORK - cały katalog utworów Boba Dylana, jeden z największych skarbów w historii muzyki, został nabyty przez Universal Music Publishing Group za nieujawnioną kwotę.
Wiadomość pojawiła się m.in. na profilu Adama Sandauera oraz Roberta Gawlińskiego. "Piotrek Strojnowski dołączył dziś do niebiańskiej orkiestry... R.I.P. Strojnowy" - napisał lider zespołu Wilki.
Założyciel węgierskiego zespołu rockowego Omega, którego największym przebojem była piosenka "Dziewczyna o perłowych włosach", László Benkő zmarł w środę (18 listopada) nad ranem na raka - poinformował wokalista zespołu Janos Kobor

Strony

Reklama