Reklama

Włoski zespół Maneskin zdobył, w mniej niż 24 godziny, 7 milionów wyświetleń do nowego „kontrowersyjnego” teledysku dedykowanego piosence „I Wanna Be Your Slave"...
Popularny chińsko-kanadyjski piosenkarz Kris Wu stracił umowy z co najmniej 10 markami, w tym Porsche i Bulgari, po tym jak nastolatka oskarżyła go o uprawianie z nią seksu, gdy była pijana.
W poniedziałek w Atenach zmarł popularny grecki piosenkarz Tolis Voskopoulos. Legenda greckiej muzyki i kina, Voskopoulos miał 81 lat.
Nowy dokument zatytułowany „Summer of Soul" przypomina kultowy moment w muzyce lat 60., ale obejrzenie materiału zajęło nam zbyt dużo czasu.
Minęło cztery i pół roku, odkąd Ray BLK pokonała Rag'n'Bone Mana, Toma Grennana, Dave'a i Jorję Smith, stając się pierwszą w historii nieposiadającą kontraktu zdobywczynią corocznego plebiscytu BBC Sound Of.
Organizatorzy festiwalu muzycznego w Lincolnshire powiedzieli, że „z ciężkim sercem” musieli odwołać go drugi rok z rzędu.
Jeśli przejdziesz przez stację Piccadilly Circus, możesz zobaczyć siedmiu członków K-popowego zespołu BTS, uśmiechających się do ciebie na jednym z billboardów stacji.
W chińskim mieście Changsha EXIT Festival rozpoczął franczyzową współpracę z klubem „EXIT Effinity”, w którym w przyszłym roku będą realizowane programy.
Wolność to pojemne słowo, które z pewnością nie jest jedynie słownikowym brakiem przymusu. Jak wiele znaczeń może mieć i do czego powinniśmy dążyć w życiu, by ją osiągnąć, pomimo przemijalności tego, co nas otacza?
Przeczytaj, jakie przesłanie niesie W życiu trzeba wolnym być i zobacz, jaką wizję wolności miał autor.

Strony

Reklama