Reklama

Nie żyje Alan Merrill, autor i pierwszy wykonawca kultowej piosenki "I Love Rock'n'Roll". Zmarł w wyniku zakażenia koronawirusem. Alan Merrill zmarł w niedzielę, 29 marca, w Nowym Jorku. Miał 69 lat.
Zmarł Romuald Lipko, założyciel zespołu Budka Suflera. W ostatnich miesiącach walczył z rakiem. Miał 69 lat.
Wiktoria "Viki" Gabor stanęła na najwyższym miejscu na podium, wygrywając 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019. Oznacza to, że w przyszłym roku impreza odbędzie się najprawdopodobniej w Polsce. Żaden kraj w dotychczasowej historii konkursu Eur
"Obława", "Lekcja historii klasycznej" czy słynne "Mury" - matryce z tymi utworami Jacka Kaczmarskiego zostały znalezione podczas remontu sali widowiskowej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Ekipa budowlana natrafiła na blisko 70 blach drukarskich
Zarzut, że piosenka Jacka Kaczmarskiego jest „naszpikowana antysemickimi kliszami” pojawił się w samej audycji ze strony Piotra Foreckiego z Krytyki Politycznej, politologa z Uniwersytetu Poznańskiego. Teraz powielili go autorzy protestu.
Peja wystosował na swoim profilu obszerną refleksję, zwracając uwagę na problem z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków, a także zachęcając do wspierania a nie stygmatyzowania.
Marcin Patrzałek zachwycił publiczność i jury programu "America's Got Talent", amerykańskiej wersji show "Mam Talent", który w Polsce emituje stacja TVN. osiemnastoletni gitarzysta dostał owacje na stojąco! Marcin Patrzałek był gościem w studiu Dzie
Till Lindemann, wokalista grupy, zaproponował, że grupa opłaci koszty procesowe, które poniósł Andrej Haławienka.
Nipsey Hissle – nominowany do nagrody Grammy raper, został postrzelony przed swoim sklepem odzieżowym z Los Angeles, zmarł w niedzielę w szpitalu - podaje ABC News.
Jak do tej pory Cover "Nie pytaj o Polske" Obywatela GC nie miał Wideo dla tego też postanowiliśmy stworzyć coś co połączy niesamowity przekaz wokalny z wizualnym. Mamy nadzieję że się nam udało i że się wam spodoba.

Strony

Reklama