Reklama

Zakończenie maja przyniosło adeptom aktorstwa ze studia STA ukończenie (i zaliczenie) przedmiotu ,,performance’’. Jak poradzili sobie studenci i czym zaskoczyli widzów?
Teatr jest sztuką wielowarstwową, ale nie było tak zawsze. Te elementy, na które składa się dzisiejszy dramat i teatr, kształtowały się przez wieki.
Dziś w nocy po ciężkiej chorobie zmarł Ryszard Kotys, aktor filmowy i teatralny, reżyser i scenarzysta. Znany m.in. z roli Mariana Paździocha w serialu telewizji Polsat "Świat według Kiepskich". Miał 88 lat.
Sztuka oparta na klasycznej powieści Virginii Woolf, która opowiada o miłości, została odegrana w jednym z teatrów w Malmö. Sara Berg dostrzega tutaj sztukę na bardzo wysokim poziomie, która czasami może być zbyt trudna do zrozumienia – dla...
Jak poinformowano na Twitterze, w wieku 65 lat odeszła znana aktorka filmowa i teatralna Mira Furlan.
Zmarł Mieczysław Morański, 60-letni aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Mężczyzna przegrał walkę z koronawirusem.
Aktor Piotr Machalica nie żyje. Informację o jego śmierci przekazała mediom Krystyna Janda. Machalica miał wystąpić wraz z Magdaleną Różdżką w najnowszej produkcji TVN ", ale zrezygnował w ostatniej chwili - chciał spędzić więcej czasu z rodziną.
Nie żyje aktor Piotr Machalica. Miał 65 lat. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych Krystyna Janda.
Armen Dżigarchanian zmarł rankiem 14 listopada w wieku 85 lat, powiedział agencji prasowej „Interfax” jego rzecznik i przyjaciel Artur Soghomonyan. Według niego praca serca aktora zatrzymała się. Jako przyczynę śmierci podał wiek i chorobę aktora.
Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu "Świat według Kiepskich". Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.

Strony

Reklama