Reklama

Zmarł Mieczysław Morański, 60-letni aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Mężczyzna przegrał walkę z koronawirusem.
Aktor Piotr Machalica nie żyje. Informację o jego śmierci przekazała mediom Krystyna Janda. Machalica miał wystąpić wraz z Magdaleną Różdżką w najnowszej produkcji TVN ", ale zrezygnował w ostatniej chwili - chciał spędzić więcej czasu z rodziną.
Nie żyje aktor Piotr Machalica. Miał 65 lat. O jego śmierci poinformowała w mediach społecznościowych Krystyna Janda.
Armen Dżigarchanian zmarł rankiem 14 listopada w wieku 85 lat, powiedział agencji prasowej „Interfax” jego rzecznik i przyjaciel Artur Soghomonyan. Według niego praca serca aktora zatrzymała się. Jako przyczynę śmierci podał wiek i chorobę aktora.
Nie żyje aktor Dariusz Gnatowski znany m.in. z serialu "Świat według Kiepskich". Zmarł we wtorek w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat.
Wojciech Pszoniak nie żyje. Informację o śmierci aktora w rozmowie z Onetem potwierdza menedżerka aktora Justyna Niegierysz. Wojciech Pszoniak odszedł w wieku 78 lat.
Henryk Łapiński zmarł 11 września 2020 roku w wieku 87 lat. O śmierci aktora teatralnego i dubbingowego poinformował między innymi Teatr Ateneum za pośrednictwem portali społecznościowych. Łapiński był związany z tym teatrem nieprzerwanie od 1956 rok
Emil Karewicz zmarł w środę nad ranem w szpitalu. Rodzina przekazała Polsat News, że jego śmierć była nagła. Aktor w ubiegłym tygodniu skończył 97 lat. Największą popularność przyniosły mu role: oficera gestapo w filmie "Jak rozpętałem drugą wojnę św
Paweł Królikowski nie żyje. Tragiczną informację w rozmowie z Onetem potwierdził syn aktora, Antoni Królikowski. O śmierci Pawła Królikowskiego jako pierwszy napisał magazyn "Super Express", powołując się na niezależne źródła. Informację potwierdziła
Nie żyje Jerzy Gruza, autor kultowych produkcji "Czterdziestolatek", "Wojna domowa", "Dzięcioł" czy "Pierścień i róża". Twórca zmarł 16 lutego w Warszawie. Miał 87 lat.

Strony

Reklama