Reklama

Rzeczywistość sięga znacznie dalej niż to, co widzimy i postrzegamy na co dzień, jest tak różnorodna, a czasami nawet ukryta, że nie stawiamy jej czoła taką jaka jest, mimo że mamy ją przed oczami.
Macaulay Culkin, gwiazda filmu, popiera nalegania ze strony internautów, aby usunąć scenę z Kevin sam w Nowym Jorku, w której Donald Trump pojawił się jako cameo.
Taika Waititi znany z produkcji takich jak "Jojo Rabbit" czy "Thor: Ragnarok" wyjawił, że pracuje przy nowym serialu Reservation Dogs dla stacji FX Networks.
Oglądając film, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak złożoną, synkretyczną formą jest tego typu utwór. Nie ma znaczenia, czy mówimy o kinie komercyjnym czy „artystycznym”, film to zestawienie obrazu, gry aktorskiej, tekstu, muzyki,...
Festiwal będzie odbywał się online od 15 do 31 stycznia. Trzynasta edycja festiwalu filmowego bliskiego Wschodu, środkowej Azji i południowej Afryki Sofia MENAR rozpocznie się 15 stycznia.
George Clooney staje za kamerą w postapokaliptycznej produkcji science fiction; nie jest to arcydzieło, ale nie nadaje się też do wyrzucenia.
Zmarł Mieczysław Morański, 60-letni aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. Mężczyzna przegrał walkę z koronawirusem.
Atrakcyjna, niezależna i silna – właśnie taka była jedna z legendarnych aktorek złotej ery Hollywood. 27 grudnia 1901 r. na świat przyszła Marlene Dietrich, najsłynniejsza ze sławnych femme fatale. Ironia losu sprawiła, że pożeraczka serc...
Nie żyje Aleksandr Kurlandski. Rosyjski pisarz zmarł po przebyciu ciężkiej choroby. Był jednym z twórców popularnego serialu animowanego "Wilk i Zając". Miał 82 lata.
LOS ANGELES - W czwartek zmarł Jeremy Bulloch, angielski aktor, który jako pierwszy założył kask, pelerynę i jetpack, aby zagrać Boba Fetta w oryginalnej trylogii "Gwiezdnych Wojen".

Strony

Reklama