Reklama

W ciągu ostatnich dwudziestu lat konsumpcja alkoholu w popularnych filmach niemal się podwoiła. Co ciekawe, dosyć często pije się alkohol w filmach, do których oglądania dopuszczone są dzieci.
„Mogę Cię Zniszczyć” zostaje bez nagród, a „Emily w Paryżu” otrzymuje dwie nominacje do tegorocznych Złotych Globów, idealnie ilustrując podwójne standardy Hollywood.
W sam raz na Walentynki Netflix wypuścił najnowszą odsłonę jednej ze swoich oryginalnych produkcji, które odniosły największy sukces.
Film Nomadland został dużym zwycięzcą nagród BAFTA, najważniejszych brytyjskich nagród filmowych. Dramat wygrał cztery statuetki, w tym za najlepszy film i reżyserię. Odtwórczyni głównej roli Frances McDormand została ogłoszona najlepszą aktorką.
Niee wystąpi już u boku Madsa Mikkelsena w dramacie ,,Billion Dollar Spy''.
Reżyser miał stanąć na czele zeszłorocznej edycji festiwalu, ale pandemia wirusa Covid-19 pokrzyżowała plany organizatorom.
Lady Gaga spotkała się z ostrą krytyką ze strony Patrizii Reggiani. Piosenkarka i aktorka wciela się w filmie The House of Gucci w postać byłej żony projektanta mody Maurizia Gucci, chociaż nie zapytała Reggiani o zgodę.
Nowy film Elizabeth Banks, który opowiada o skutkach zrzucenia narkotyków w parku narodowym w Georgii, może się okazać znacznie mniej zabawny niż można by sądzić.
Czy disneyowska Raya w odpowiedni sposób reprezentuje “południowo-wschodnio azjatycką” tożsamość?

Strony

Reklama