Reklama

Na tegorocznym otwarciu Festiwalu Filmowego w Cannes wystąpią Adam Driver i Marion Cotillard w muzycznej satyrze o celebrytach. To na swój sposób zawstydzające i zachwycające, pisze Nicholas Barber.
„Niesamowicie zabawny” nowy film ratuje z zapomnienia historyczny, od dawna nieznany koncert w Harlemie. A dziś jego rezonans jest uderzający, pisze Caryn James.
Najnowszy podarek od Marvela jest zabawny i pełen akcji. Jest to także „najmniej, jak dotąd, avengerski film z całej serii”, pisze Caryn James.
Drake Bell został skazany na dwa lata w zawieszeniu pod zarzutem narażenia dziecka na niebezpieczeństwo, odnoszącym się do dziewczyny, która oskarżyła go o kontakt seksualny po tym, jak uczestniczyła w jego koncercie, gdy miała 15 lat.
Nowy dokument zatytułowany „Summer of Soul" przypomina kultowy moment w muzyce lat 60., ale obejrzenie materiału zajęło nam zbyt dużo czasu.
Zabawne, łatwe do przyjęcia nowe podejście do telenowel dla starszych nastolatków odrobinę się różni, ale nawiązuje do dawnego hitu.
W filmie krótkometrażowym „All of This Unreal Time", którego światowa premiera odbędzie się na Międzynarodowym Festiwalu w Manchesterze, aktor Cillian Murphy gra człowieka z misją egzystencjalną.
W swoim najnowszym filmie Mauretańczyk Kevin Macdonald sfilmował wspomnienia Mohamedou Ould Slahiego, spisane podczas jego pobytu w więzieniu Guantanamo.
W październiku ubiegłego roku Netflix zapowiedział swój nowy serial aktorski „Assassin’s Creed”, serial aktorski, który wykracza poza ograniczenia filmu. Targi E3 2021 ruszyły pełną parą.
Jak podaje CNN, typowa polityka Stephena Kinga – opierająca się na sprzedawaniu praw do swoich książek i zrzekaniu się odpowiedzialności za to, co się z nimi dalej dzieje – zostaje wyrzucona przed okno w sytuacji z „Historią Lisey”.

Strony

Reklama