Reklama

Niesamowite zdjęcie przedstawiające orangutana z niebem odbitym na tafli wody zdobyło pierwsze miejsce w konkursie World Nature Photography Awards.
W Warszawie powstał kolejny mural z wizerunkiem Kory Sipowicz, zmarłej przed trzema laty wokalistki i autorki tekstów. Dzieło zdobi ścianę budynku w dzielnicy Bielany, a datę jego oficjalnego odsłonięcia wyznaczono na 8 czerwca. To nieprzypadkowy dzi
Są dwie rzeczy, które sprawiają, że czujemy, że żyjemy: tlen wdychany do płuc i kolory wchodzące do siatkówki. W pracy tego młodego ilustratora obie rzeczy idą w parze.
A co jeśli moglibyśmy dotknąć nasze wspomnienia?
Carlota Guerrero jest katalońską dyrektorką artystyczną i fotografką znaną z hipnotycznego i onirycznego sposobu przedstawiania kobiecego piękna.
Japoński gigant gier wideo Nintendo ogłosił we wtorek współpracę z amerykańskim Niantic, twórcą aplikacji mobilnej „Pokémón Go”.
Minęło 70 lat od zrobienia jednego z najsłynniejszych zdjęć wszechczasów z udziałem natrętnego reportera i solenizanta Alberta Einsteina.
Nie byłoby internetu bez memów, zdjęć i fotomontaży poświęconych wspaniałym kotom i ich światu.
Artystka znana jako Puuung Za pomocą swoich uroczych ilustracji chce uchwycić małe chwile, które pokazują, jak miłość rozkwita wśród codzienności.
Ironia wymaga finezji i sprytu, konstruowania żartów za pomocą luźnych skojarzeń, w taki sposób, że znaczenie jest wyraźnie sprzeczne z tym, co przedstawia obraz.

Strony

Reklama