Reklama

W poniedziałek aukcja rysunku van Gogha przyniosła nowojorskiemu domowi aukcyjnemu Christie’s 10,4 miliona dolarów, czyli w przeliczeniu około 40 milionów złotych.
Nie byłoby internetu bez memów, zdjęć i fotomontaży poświęconych wspaniałym kotom i ich światu.
Deszczowe marcowe popołudnie, dwa tygodnie przed tym jak świat się zatrzymał. Jestem w Paryżu i razem z moim partnerem świętujemy moje urodziny. Jesteśmy w cyfrowej galerii sztuki Atelier des Lumières.
Artystka Amy Laskin poprzez olejne i eteryczne obrazy zestawia modę i naturalne piękno.
Całe piękno i różnorodność żyjące na niezbadanym dnie morskim, jego ekosystemy i wielopostaciowe organizmy, emanują tajemnicą i kolorem.
Malarstwo figuratywne Mary Sauer cechuje świetna technika i umiejętności. Jej prace są realistyczne i pełne drobnych szczegółów.
Wizje wielu artystów czy pisarzy na temat następnych dziesięcioleci często prezentują ponurą perspektywę.
W dobie (dez)informacji i manipulacji mediami, w której żyjemy, wydaje nam się, że nie jesteśmy kontrolowani, zastanówmy się jednak nad rolą portali społecznościowych, gazet i kanałów telewizyjnych.
To on stworzył "Tytusa, Romka i A'Tomka". Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski, czyli popularny Papcio Chmiel. Popularny grafik i scenarzysta w czerwcu skończyłby 98 lat.
Na licytacji organizowanej w niedzielę 13 grudnia 2020 o godz. 17:00, przez Dom Aukcyjny Agra-Art, zostaną wystawione na sprzedaż 35 dzieła Sztuki Współczesnej oraz 87 obiektów Sztuki Dawnej.

Strony

Reklama