EastEnders: Danny Dyer odejdzie z serialu emitowanego przez BBC jeszcze w tym roku

Reklama

wt., 01/11/2022 - 09:56 -- MagdalenaL

Zanim Dyer, który gra właściciela ziemskiego Queen Vic, Micka Cartera odejdzie, BBC obiecuje, że pojawi się jeszcze „dawka wybuchowego dramatu” z jego udziałem.

Producenci EastEnders powiedzieli, że Dyer, który dołączył do serialu w 2013 roku, uczynił Micka Cartera „kultową postacią”, za którą „zawsze będą wdzięczni”.

„Danny opuści EastEnders, kiedy jego umowa dobiegnie końca w tym roku”, napisano w oświadczeniu.

„Jednak jest jeszcze za wcześnie na pożegnania, ponieważ zostało jeszcze sporo czasu – i mnóstwo nowych dramatów z udziałem Micka – zanim odejdzie z Walford”.

Postać Dyera, Mick, zyskała popularność wśród widzów, od samego początku, kiedy została przedstawiona dziewięć lat temu.

Od tamtej pory Mick stoi za barem w pubie Queen Victoria i poślubił Lindę Carter, graną przez Kellie Bright.

Wiarygodne źródło EastEnders poinformowało: „Danny podjął decyzję o opuszczeniu programu telewizyjnego w tym roku, co dało reżyserom sporo czasu na zaplanowanie dla niego fabuły”.

Dodano również, że postać Dyera będzie również „częścią jakiegoś wielkiego dramatu” wraz z jego żoną, która powraca na ekran w tym roku.

44-letni Dyer, zdobył trzy nagrody National Television Awards za swoją rolę w serialu.

Rzeczniczka opery mydlanej powiedziała, że Dyer nie był ograniczany w udziale w innych projektach, tak jak donosiła gazeta Mirror.

Przed dołączeniem do EastEnders Dyer był najbardziej znany z ról w brytyjskich filmach, takich jak Mean Machine i The Football Factory.

Był także główną postacią własnego serialu dokumentalnego - Danny Dyer's Deadliest Men.

W 2017 roku pojawił się w odcinku programu BBC Who Do You Think You Are?, w którym dowiedział się, że jest spokrewniony z rodziną królewską.

Dyer odkrył, że jest potomkiem Wilhelma Zdobywcy, Edwarda III i Thomasa Cromwella.

 

Autor: 
Autor: BBC; Tłumaczenie: Natalia Stawicka
Polub Plportal.pl:

Reklama