Nie możesz doczekać się filmu „Dom Gucci”? Oto co możesz obejrzeć, żeby się przygotować

Reklama

pon., 08/02/2021 - 21:55 -- MagdalenaL

                                                                        Zdjęcie: edition.cnn.com

 

(CNN) – zwiastun „Domu Gucci” jest już dostępny i film zapowiada się czadowo.

W filmie „Dom Gucci” Adam Driver występuje jako Maurizio Gucci, a Lady Gaga jako Patrizia Reggiana.

Film, w którym główne role odgrywają Lady Gaga i Adam Driver, oparty jest na prawdziwej historii morderstwa Maurizio Gucciego – szefa domu mody Gucci. Driver występuje jako Gucci, a Gaga jako jego była żona Patrizia Reggiani, która została skazana za zorganizowanie zabójstwa.

No a kto nie kocha opowieści o prawdziwych zbrodniach, a także piękna mody? Dlatego przedstawiamy kilka produkcji, które możesz obejrzeć, aby przygotować się do filmu, który ma się już wkrótce ukazać.

 

 

„Lady Gucci: historia czarnej wdowy”

Usłysz tę historię z ust samej Reggiani. W tym filmie dokumentalnym można zobaczyć nie tylko ją, ale także jej przyjaciół, wspólnika zbrodni, dziennikarzy oraz detektywa, który pomógł rozwiązać sprawę. Warto obejrzeć tą produkcję tylko po to, by zobaczyć jak zachwycającą i zupełnie nieskruszoną osobą jest Patrizia Reggiani. Film „Lady Gucci: historia czarnej wdowy” jest obecnie dostępny na Discovery+.

 

„Fashion Victim: The Last of the Guccis” (polski tytuł nieoryginalny: „Ofiara mody: Ostatni z Gucci”)

Jeśli masz ochotę na nieco więcej historii tego domu mody połączonej ze zbrodnią, to jest produkcja dla Ciebie. Ten film dokumentalny śledzi powstanie domu mody Gucci, jego upadek po morderstwie i odrodzenie po przejęciu przez nowego właściciela. Film dostępny na platformie FilmRise.

 

 

„Włoski dom mody – historia w trzech aktach”

Chociaż ta produkcja nie koncentruje się na śmierci włoskiego projektanta, to musimy o niej wspomnieć, jako że świetnie pokazuje świat mody zza kulis. Wyprodukowany przez Jamesa Franco, film skupia się na karierze byłej dyrektor kreatywnej domu Gucci, Fridy Giannini. Film obejmuje 18 miesięcy pokazując widzowi jednocześnie fascynującą i intymną historię Giannini. Możesz go znaleźć na Amazonie. Nie śpiesz się, przeglądając te produkcje, ponieważ premiera „Domu Gucci” ma się odbyć dopiero 24 listopada.

Autor: 
Lisa Respers France, Tłumaczenie: Magdalena Zbyrowska
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama