Aktor Armie Hammer opuszcza produkcję Billion Dollar Spy z powodu gwałtu

Reklama

śr., 03/31/2021 - 11:47 -- MagdalenaL

Armie Hammer został usunięty z ostatniego filmu w związku z niedawnym zarzutem gwałtu.

Według Variety, nie wystąpi już u boku Madsa Mikkelsena w dramacie ,,Billion Dollar Spy''. Aktor z Hollywood został oskarżony o gwałt na początku tego miesiąca, czemu sam zaprzecza. Policja z Los Angeles podała, że ​​gwiazda Social Network i Call Me By Your Name jest podejrzana w śledztwie dotyczącym napaści na tle seksualnym, które rozpoczęło się w lutym. 24-letnia kobieta znana tylko jako Effie złożyła zarzut podczas konferencji prasowej na początku tego miesiąca. Powiedziała, że ​​domniemany gwałt miał miejsce w 2017 roku.

 

Jego prawnik określił zarzuty jako skandaliczne i powiedział, że wszystkie relacje Hammera z kobietą były całkowicie zgodne, omówione i uzgodnione z wyprzedzeniem. Aktor opuścił ostatnio także dwie inne przyszłe produkcje filmowe i telewizyjne. Hammer miał pojawić się u boku Jennifer Lopez w filmie Shotgun Wedding, ale wycofał się w styczniu po tym, jak prywatne wiadomości, które rzekomo wysłał, ujawniły szczegóły niepokojących fantazji seksualnych. Zastąpił go Josh Duhamel. Miał też zagrać w ,,The Offer'', serialu o produkcji filmu ,,Ojciec chrzestny''.

W ,,Billion Dollar Spy'' miał zagrać agenta CIA w Moskwie w latach 70 i 80, który otrzymuje tajemnice wojskowe od radzieckiego inżyniera. Dramat wyreżyseruje brytyjska reżyserka Amma Asante. Przedstawiciele Asante i wytwórni filmowej Walden Media odmówili dalszych komentarzy. BBC skontaktowało się również z przedstawicielem Hammera. Jego odejście oznacza, że ​​jedyne filmy w których Hammer się pojawia to te, w których kręcenie zostało zakończone zanim zarzuty zaczęły się ujawniać. Są to: Next Goal Wins Taika Waititi, o drużynie futbolowej Samoa Amerykańskiego. Obok Michaela Fassbendera i Elisabeth Moss, oraz adaptacja Śmierci nad Nilem autorstwa sir Kennetha Branagha.

Autor: 
BBC, tłum. Oliwia Starzyńska
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama