Komentarze na forum

Reklama

Zdjęcie: 

Pokłosie lewackiego obłędu: Tokarczuk, Holland i Janda zarzucają antysemityzm… Jackowi Kaczmarskiemu

ndz., 11/10/2019 - 09:10 -- zzz
Zarzut, że piosenka Jacka Kaczmarskiego jest „naszpikowana antysemickimi kliszami” pojawił się w samej audycji ze strony Piotra Foreckiego z Krytyki Politycznej, politologa z Uniwersytetu Poznańskiego. Teraz powielili go autorzy protestu.

KUKIZ OSTRO O JACKU ŻAKOWSKIM W SPRAWIE KRYTYKI KAZIKA STASZEWSKIEGO

ndz., 01/14/2018 - 17:43 -- zzz
Padły ostre słowa. Kukiz bezspornie stanął w obronie Kazika Staszewskiego - lidera legendarnego zespołu "Kult" "Takie sądy utwierdzają mnie w mojej o Panu opinii, Tubo Salonów o Troglodyckiej Wrażliwości Postleninowskiej Rasy Panów" - napisał na

Tata zaczął grać na gitarze i śpiewać, ale gdy jego 4 latka otworzyła usta oniemiałam z wrażenia!

pt., 03/31/2017 - 19:19 -- koscielniakk
Dave i jego córeczka Claire są tworzą prawdziwie uroczy duet. Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że ich wspólne wykonanie piosenki Youve Got A Friend In Me zdobyło już 150 milionów wyświetleń na Youtubie.

Takiej wersji tego przeboju jeszcze nie słyszałeś. Coś pięknego!

pt., 03/31/2017 - 19:07 -- koscielniakk
W muzyce ciężko jest wykonać nową wersję piosenki lepiej od oryginału. Zwłaszcza jeśli piosenka jest bardzo dobrze znana i uwielbiana przez większość ludzi. Jednak zespół Disturbed ze swoją wersją znanego przeboju "The Sound of Silence"

Jurorzy nie byli pewni czy usłyszą cokolwiek z ust tej dziewczyny, jednak gdy zaczęła śpiewać? Bajka

pt., 03/31/2017 - 12:41 -- koscielniakk
Gdy zaledwie 13-letnia, niepozorna i skromna Laura Bretan z Chicago wkroczyła na scenę 11 edycji amerykańskiej wersji programu Mam Talent, nikt, absolutnie nikt nie przypuszczał z jak wielkim talentem ma do czynienia.

Strony

Reklama

Subskrybuj RSS - Komentarze na forum