Do wszystkich chłopców, których kochałam 4 – czy będzie kontynuacja produkcji Netflixa?

Reklama

śr., 02/17/2021 - 16:36 -- MagdalenaL

12 lutego na Netflixie swoją premierę miał film długometrażowy „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”, który zamyka trylogię romantyczną, stanowiącą adaptację książek pod tym samym tytułem. Jednak czy mogłaby się pojawić czwarta część? Odpowiadamy. 

Kilka dni temu na Netflixie pojawił się film „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”. Gratka dla wszystkich zakochanych w komediach romantycznych, którzy mogli obejrzeć produkcję podczas walentynkowego weekendu. Jednak trzecia część trylogii była przede wszystkim szansą dla wszystkich fanów, żeby pożegnać się z parą – Larą Jean oraz Peterem. Rzeczywiście, jako że filmy stanowią adaptację kinową trylogii powieści pod tym samym tytułem autorstwa Jenny Han, idylla dwojga nastolatków naturalnie dobiega końca wraz z trzecim dziełem. 

 

Uwaga, spojlery. W ostatniej części Lara Jean i Peter kończą ostatnią klasę liceum Adler. Młodzi nie mogą doczekać się, aż zamieszkają ze sobą i razem będą uczyć się na tym samym uniwersytecie. Jednak odrzucenie kandydatury Lary Jean i jej miłość od pierwszego wejrzenia do Nowego Jorku burzy ich wspólne plany i zmienia sytuację o 180 stopni. Nastolatkowie decydują się wyjechać na studia do innych miast, ale boją się wyzwań, które powoduje związek na odległość. 

 

W planach czwarty film? 

Skoro „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” zakończył się w sposób godny amerykańskiej komedii romantycznej, co z kontynuacją? Jeśli weźmiemy pod uwagę entuzjazm, który wywoływały przy każdej premierze te produkcje, może w planach jest czwarta część? Nic nie jest mniej pewne. 

W wywiadzie dla portalu „Girlfriend” aktorzy grający główne role wypowiedzieli się w sprawie hipotetycznej czwartej części serii. „Wydaje mi się, że nie zostało wiele do opowiedzenia”, stwierdził Noah Centineo, filmowy przystojniak. „Myślę, że odpowiada mi sposób, w jaki pożegnałem się z moją postacią w trzeciej części.” Grająca Larę Jean aktorka Lana Condor jasno wyobraża sobie przyszłość pary. „W głębi serca wiem, że Peter i Lara Jean będą razem, wezmą ślub i będą się wspierać”, mówi Condor. 

Kolejnym dowodem na to, że aktorzy faktycznie zamknęli ten rozdział w swoich karierach, jest opublikowane kilka dni temu przez Lanę Condor zdjęcie na Instagramie. „Kochani…Trzy dni do momentu, kiedy Lara Jean będzie odkrywać świat, a Lana będzie płakać pod kocem przez wiele dni, bo Lana musi pożegnać się z Larą Jean”, napisała aktorka w opisie pod zdjęciem. 

Jedyną nadzieją fanów Lary Jean i Petera byłaby decyzja autorki Jenny Han o napisaniu czwartej książki… 

 

Autor: 
Ophélie Daguin, tłum. Ewa Ludera
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama