Bridgerton! Czy powstanie drugi sezon serialu?

Reklama

czw., 02/18/2021 - 18:00 -- MagdalenaL

Fani serialu Bridgerton z niecierpliwością czekają na drugą część hitu Netflixa. Jednak nie wiadomo, czy sequel powstanie!  

 

Bridgerton vs The Crown: spór o miejsca kręcenia filmów. 

Miliony widzów na całym świecie kochają obydwa seriale częściowo z powodu luksusowej oprawy. Ponieważ fakt, że aktorzy są w prawdziwych pałacach, a nie tylko pracują w studio, stanowi ważny czynnik sukcesu. Ale właśnie to może teraz stać się punktem spornym. Podobno za kulisami twórcy serialu walczą o angielskie zamki, by móc tam (znowu) kręcić nowe odcinki. „Nie ma zbyt wielu rezydencji, w których można kręcić zdjęcia. To naprawdę przyprawia o ból głowy” powiedział brytyjskiej gazecie The Sun jeden z wtajemniczonych. 

 

Czy 2. sezon Bridgerton stoi pod znakiem zapytania?  

Oba hity Netflixa korzystały już z tych samych lokalizacji, takich jak Somerley Estate w Hampshire czy Wilton House w Wilshire. Ten pierwszy w południowej Anglii służył jako rezydencja księcia Karola w czwartym sezonie "The Crown", podczas gdy w Bridgerton był to Somerset House. Z kolei Wilton House stał się pałacem Buckingham w The Crown i domem księcia Hastings w Bridgerton. „Ponieważ obie serie mają podobne podłoże, kwestią czasu było, kiedy nadepną sobie na odcisk” twierdzi informator.  

 

Czy któryś z seriali zostanie odwołany? 

Oba seriale dotyczą brytyjskiej arystokracji, przy czym Bridgerton rozgrywa się w XIX-wiecznych fikcyjnych kręgach arystokratycznych, a The Crown zajmuje się życiem królowej Elżbiety II, lat 94. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje teraz Netflix, jest więcej opóźnień, które w ostatnich miesiącach były częste z powodu pandemii, twierdzi anonimowe źródło.  

Autor: 
Tłum. Monika Ciesek
Źródło: 

"Bridgerton": Mega-Zoff! Platzt jetzt die 2. Staffel? (ok-magazin.de)

Dział: 
Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama