Netflix: oto nowości filmowe i serialowe, które pojawiają się we wrześniu

Reklama

pt., 09/18/2020 - 15:42 -- MagdalenaL

Netflix właśnie ujawnił listę filmów, seriali i dokumentów, które pojawią się w katalogu w przyszłym miesiącu. Spoiler: czeka nas zajęty początek roku!

„Mamy w segregatorze kilka seriali i filmów” - ostrzega Netflix. Każdego miesiąca uwielbiana przez miłośników platforma streamingowa przegląda swój katalog, aby zrobić miejsce na szeroki wybór nowych programów. A wrzesień po raz kolejny przynosi wiele niespodzianek. Jak dowiedzieliśmy się kilka dni temu, cztery kultowe filmy Jeana-Luca Godarda, flagowego dyrektora Nouvelle-Vague, zadebiutują na platformie 1 września. Dzięki temu abonenci będą mogli odkryć „Breathless” (1960), „Le Mépris” (1963), „Alphaville” (1965) i „Détective” (1985). Jeśli chodzi o serial, Netflix pogrąża nas w samym sercu wyprawy na Marsa dzięki serialowi „Away”, w którym główną rolę gra zdobywczyni Oscara Hilary Swank.

Odkryj „Enola Holmes”

Jest to jeden z filmów z okazji powrotu do szkoły w serwisie Netflix. Od 23 września pasjonaci śledczy będą mogli spotkać się z Enolą Holmes, młodszą siostrą słynnego brytyjskiego detektywa Sherlocka Holmesa w tytułowym filmie fabularnym „Enola Holmes”. U szczytu swoich szesnastu lat nastoletnia detektyw będzie próbowała uciec przed autorytetem starszych braci, uciekając do Londynu, miasta, w którym ma nadzieję odnaleźć zaginioną matkę. Powrót do szkoły 2020 będzie również okazją do odkrycia serialu, który nie może bardziej mrozić krwi w żyłach: „Ratched” Ryana Murphy'ego. Zainspirowany kultową pielęgniarką z filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”, ten nowy program ma wszystko, czego potrzeba, by zachwycić fanów horrorów. Zrozum, wrzesień zapowiada się obiecująco dzięki wielu nowym funkcjom. Odkryj swoje programy!

Oto filmy:„Bez tchu”, „Alphaville”, „Detektyw”, „Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej arki”, „Taxi” (2,3 i 4), „8 kobiet”- na Netflixie od 1-szego września. „Enola Holmes”- od 23-ciego września, a seriale: „Big Bang Theory” (sezon 12), „Fairytail”, „The spy” i „Rodzinny interes” (sezon 2) i „Ratched”- wychodzi 18 września.

 

Autor: 
Marie Testa (tłum. Barbara Orchowska)
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama