Sinead O'Connor wyrzeka się katolicyzmu i przeszła na islam. Wcześniej leczyła się psychiatrycznie

Reklama

czw., 10/25/2018 - 22:50 -- zzz

IRINE piosenkarka Sinead O'Connor ujawniła, że ​​wyrzekła się katolicyzmu i nawróciła się na islam, przyjmując nową nazwę "Shuhada" Davitt ".

 

 

O'Connor, która w ubiegłym roku zmieniła swoje prawne nazwisko na Magdę Davitt, powiedziała, że ​​na zawsze opuszcza Kościół katolicki.51-lateka została poprzednio wyświęcona na kapłankę przez katolicką sektę, Irlandzką Cerkiew Prawosławną i Apostolską.Ale w serii niedawnych tweetówDubliner ujawnił, że piosenkarka jest w okresie przejściowym i przechodzi na islam."To jest ogłoszenie, że jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką" - napisała."Jest to naturalna konkluzja każdej inteligentnej podróży teologa. Wszystkie badania biblijne prowadzą do islamu, co powoduje, że wszystkie inne pisma święte są zbędne."Otrzymam (inne) nowe imię, będzie to Shuhada".Piosenkarka w zeszłym roku poddała się intensywnemu leczeniu psychiatrycznemu w USA i z pomocą dr. Phila, opublikowała wideo, jak śpiewa islamskie wezwanie do modlitwy.Znalezione obrazy dla zapytania Sinead O'Connor sing allah islam

"Oto moja pierwsza próba śpiewania Azana [sic]" - napisała. "Mam błędną wymowę [sic], ponieważ emocje zrobiły swoje ... ale na scenie będzie ok"W innym tweecie dodała: "Przepraszam za wszystkie błędy w moim Azanie .... Pierwsza próba, Kiedy ćwiczyłem to 30 razy. Sprawię, że świat przestanie się obracać".O'Connor ujawniła również, że otrzymała swój pierwszy hidżab z pomocą przyjaciela w Dublinie."Moja najlepsza przyjaciółka, Elaine właśnie dała mi mój pierwszy Hidżab, a kiedy go włożyłam, dostała dreszczy na całym ciele", napisała."Nie opublikuję zdjęcia, ponieważ ostatnio nie wyglądam najlepiej. Jestem brzydką, starą wiedźmą, ale jestem bardzo, bardzo, bardzo szczęśliwą starą wiedźmą."

 

 

 

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

irishpost.com/plportal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama