Phil Collins zagra w Hyde Park w Londynie swój największy dotychczas solowy koncert

Reklama

czw., 11/17/2016 - 11:19 -- Anonim (niezweryfikowany)

Wszelkie obawy związane z powrotem artysty na scenę zostały rozwiane w trakcie 15 sekund. W tym czasie wyprzedały się wszystkie bilety na 5 koncertów, mających odbyć się w przyszłym roku w londyńskim Royal Albert Hall. Phil Collins nie tylko zaszczyci publiczność występem w słynnym Royal Albert Hall, ale pojawi się również na scenie festiwalu British Summer Time Shows, prezentując swój największy solowy projekt muzyczny.

 

Artysta, którego aż 5 albumów uzyskało status No1, a 13 utworów górowało na liście Top10 w Wielkiej Brytanii, będzie główną gwiazdą festiwalu odbywającego się w Hyde Park, w centrum Londynu 30 czerwca. Zakup biletów będzie możliwy już od 11 listopada od godziny 9. Dodatkowo od 8 listopada ruszyła również specjalna przedsprzedaż skierowana do członków fanklubu artysty oraz klientów firmy Barclaycard. Standardowo, im lepsze miejsce, tym droższy bilet. Poza zwykłym biletem (£79.50), jest do wyboru kilka innych, wyższych standardem miejscówek takich jak „gold circle” (£149.50), „diamond view” £399.50 oraz „ultimate bar”(£699) z możliwością zamówienia bardziej wykwintnych napojów.

 

Bilety na 5 zapowiedzianych koncertów, odbywających się Royal Albert Hall w dniach 4-9 czerwca, zostały wyprzedane w przeciągu 15 sekund.
„Myślałem, że będę zwykłym, spokojnym emerytem,” stwierdził Collins, oznajmiając swój powrót na scenę. „Dzięki fanom oraz rodzinie, przy ogromnym wsparciu ze strony wspaniałych artystów, udało mi się odkryć na nowo zapał oraz pasję do muzyki i wstępów na żywo. Czas na wielki powrót. Jestem podekscytowany i czuję, że znajduję się we właściwym miejscu".

 

Collins zrezygnował ze swojej kariery w 2011 roku. Przyznaje jednak, że dwa tegoroczne koncerty charytatywne przywróciły mu chęć występowania na żywo.
Green Day jest, poza Collinsem, jak na razie jedynym gościem festiwalu, oficjalnie zapowiedzianym przez organizatorów.

Tłumaczenie: Klaudia Bochra

Źródło: https://www.theguardian.com/music/2016/nov/08/phil-collins-to-play-biggest-ever-solo-show-in-hyde-park

Polub Plportal.pl:

Reklama