Kanye West i Drake razem pracują nad nowym albumem

Reklama

pt., 10/07/2016 - 16:10 -- koscielniakk

Czy The Views of Pablo to za mało? W studio trwa praca nad albumem Kanye’ego Westa I Drake’a. Co się wydarzy, gdy wspólnie połączy się siły Kanye’ego Westa i Drake’a? Cóż, wkrótce się okaże.

Po ukazaniu się ich największych rapowych albumów tego roku The Life of Pablo i View - gwiazdy pracują w studio nad wspólnym projektem, który, biorąc pod uwagę dominację Drake’a, na listach przebojów tego lata może przyćmić dawną współpracę Westa z hiphopowcem „wagi ciężkiej”, Jay’em-Z.

Kanye West w wywiadzie dla "Vogue'a" na temat rozpoczęcia czwartego sezonu jego własnej marki odzieżowej Yeezy, potwierdził swój udział w projekcie.

Powiedział: „My po prostu pracujemy nad muzyką; pracujemy razem nad różnymi kawałkami; po prostu dobrze czujemy się, będąc w studio. Pracujemy nad albumem, dlatego wkrótce pojawią się ciekawe rzeczy”.

Przypuszczenia na temat współpracy pojawiły się miesiąc temu, kiedy w Los Angeles ukazał się tajemniczy bilbord, zawierający zarówno logo wytwórni Westa, GOOD Music, jak i luksusowe logo Drake’a, OVO.

Na bilbordzie widniał napis: „Calabasas to nowe Abu Dhabi”, nawiązujący do przedmieścia Los Angeles, gdzie obecnie rezydują obie gwiazdy, obok całej rodziny Kardashianów.

Zarówno Kanye’emu Westowi i Drake’owi nie jest obce nagrywanie wspólnych płyt. W 2011 roku Kanye i Jay-Z zdobyli pierwsze miejsce amerykańskiej listy Billboard 200 dzięki albumowi Watch the Throne. Natomiast Drake razem z zaprzyjaźnionym raperem Future wydał we wrześniu 2015 r. składankę, What
a Time to Be Alive.

Autor: Tufayel Ahmed

Tłumaczenie: Joanna Krawczyk

Źródło: https://europe.newsweek.com/kanye-west-and-drake-are-making-album-together-496536?rm=eu

Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama