Lady Gaga skrytykowana przez osobę, w którą wciela się w filmie o Guccich

Reklama

ndz., 03/14/2021 - 12:42 -- MagdalenaL

Zdjęcie: GossipIT/YouTube

Lady Gaga spotkała się z ostrą krytyką ze strony Patrizii Reggiani. Piosenkarka i aktorka wciela się w filmie The House of Gucci w postać byłej żony projektanta mody Maurizia Gucci, chociaż nie zapytała Reggiani o zgodę. To zirytowało 72-letnią celebrytkę.

 

„Jestem bardzo zirytowana faktem, że Lady Gaga zagra mnie w nowym filmie, ale zabrakło jej przyzwoitości i wyobraźni, by się ze mną spotkać” - opowiada Reggiani. „Tu nie chodzi o pieniądze, bo z filmu nie dostanę ani centa. Chodzi o przyzwoitość i szacunek.” Lady Gaga jeszcze nie odpowiedziała na słowa krytyki.

Reggiani była żoną Maurizia Gucci, dawnego szefa luksusowego włoskiego domu mody Gucci, przez prawie osiemnaście lat. W 1991 para oficjalnie się rozstała, chociaż nie mieszkali razem już od 1985 roku. Wtedy Gucci zostawił ją dla młodszej kobiety i nigdy nie wrócił już do Reggiani.

W 1995 Gucci został zastrzelony w swoim biurze w Mediolanie przez płatnego zabójcę. Trzy lata później Reggiani została skazana za zlecenie morderstwa.

W głównych rolach filmu obsadzono Lady Gagę i Adama Drivera, w reżyserii Ridleya Scotta. W filmie, który powstał na podstawie powieści Sary Gay Forden „The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed” występują także Al Pacino, Jared Leto, Jack Huston, Reeve Carney oraz Jeremy Irons. Premiera ma się odbyć 24 listopada.

 

Lady Gaga dzieli się zdjęciem z filmowego planu The House of Gucci. Zdjęcie: Instagram/Lady Gaga

 

Autor: 
NU.nl/ANP, tłum. Anna Polny
Polub Plportal.pl:

Reklama