Emma Stone w roli Cruelli de Vil w opowieści rodem z Disney'a

Reklama

sob., 02/06/2016 - 00:23 -- Administrator

Film ma być w stylu Czarownicy.

Podobno Emma Stone negocjuje z wytwórnią Disney'a główną rolę w nowym filmie o okrutnej Cruelli de Vil. Według "The Hollywood Reporter" aktorka zagrałaby kultowy czarny charakter ze 101 Dalmatyńczyków w filmie fabularnym  zatytułowanym Cruella.

Wytwórnia Disneya nie ma reżysera, ale scenariusz został już napisany przez Aline Brosh McKenna (Diabeł ubiera się u Parady), obecnie jest on jednak przerabiany przez Kelly Marcel (Pięćdziesiąt twarzy Greya). Wytwórnia ma nadzieję rozpocząć kręcenie filmu pod koniec tego roku.

W klasycznej animowanej wersji z 1961 roku Cruella jest spadkobierczynią drogiego futra, zdecydowaną na zrobienie sobie jeszcze płaszcza ze skór właśnie 101 dalmatyńczyków.

Glenn Close wcieliła się w postać w filmowej wersji wyprodukowanej  przez Johna Hughesa w 1996 roku, w której została ponownie pokazana jako szefowa znaczącego domu mody.

Jeśli Emma otrzymałaby tę rolę, odegrałaby początkową wersję czarnego charakteru tak, jak  Angelina Jolie zrobiła to ze swoją postacią w filmowej Czarownicy.

Cruella jest najnowszym dziełem z serii filmowych wersji  fabryki Disney'a.
W drodze są również: Kopciuszek z grającą w nim Lily James, Piękna i Bestia
z Emmą Watson, Dumbo w reżyserii Timo Burtona, Pinokio napisany przez Petera Hedgesa i Dżinowie oparty na oryginalnym Alladynie.

Tłumaczenie:  Joanna Krawczyk

Źródło: https://consequenceofsound.net/2016/01/emma-stone-to-play-cruella-de-vil-in-origin-story-for-disney/

Zagłosowałeś na opcję 'down'.
Polub Plportal.pl:

Reklama