Woody Allen obsadza Miley Cyrusw swoim nowym serialu telewizyjnym

Reklama

ndz., 02/07/2016 - 00:52 -- Administrator

Artystka, Miley Cyrus,  znana niegdyś jako Hannah Montana potwierdziła, że wystąpi obok Woody’ego Alena i Elaine May w jego pierwszym serialu telewizyjnym. 

Perspektywa ciekawej współpracy między twórcą, który dał światu „Annę Hall” a piosenkarką, dzięki której powstał kultowy klip Wrecking Ball, jest przedmiotem wielu domysłów w mediach społecznościowych.

W wywiadzie dla Deadline w maju 2015 Allen twierdził, że żałuje, że się zgodził na pracę dla telewizji. Było mu to obce,  dopóki Amazon nie złożył mu tak niewiarygodnie lukratywnej oferty.

Reżyser powiedział: „Amazon wciąż się do mnie zwracał i prosił, bym zrobił to, jak tylko chcę. Ja wciąż mówiłem, że nie mam  pomysłów, bo nigdy nie oglądam telewizji.” Dodał: „Odmawiałem za każdym razem, aż w końcu się zgodziłem. To było trudne. Byłem zbyt pewny siebie: Dobrze, zrobię to tak, jak ja robię filmy…. To będzie film w sześciu częściach. Okazuje się jednak, że nie będzie.”

Chociaż jego ściany są ozdobione wieloma Oskarami, reżysera filmu „O północy w Paryżu’ wciąż dręczą wątpliwości i niepokoje, że jego producenci będą „przytłoczeni rozczarowaniem”, kiedy w końcu pokaże swój pierwszy film
w telewizji.

Źródło: rrTłum. J.K.

 

 

 

Polub Plportal.pl:

Reklama