"FUTRO Z MISIA". BĘDZIE HIT NA MIARĘ "CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ"?

Reklama

sob., 06/22/2019 - 11:19 -- zzz

Jest szansa na nowy film w stylu "Chłopaki nie płaczą". Michał Milowicz zadebiutuje w roli reżysera i nakręci film "Futro z misia". Produkcja ma szansę stać się komedią na miarę kultowych produkcji - Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota. 

Futro z misia ma być komedią gangsterską. W filmie Milowicza ma również pojawić się niemalże ta sama obsada. Kto zagra w produkcji? Futro z misia - film Michała Milowicza jak Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota? Chłopaki nie płaczą oraz Poranek kojota to ukochane filmy wszystkich Polaków. Michał Milowicz podjął się nie lada wyzwania - tworzy właśnie komedię gangsterską, która ma przypominać wymienione klasyki gatunku. Do współpracy zaprosił aktorów, których świetnie kojarzymy z poprzednich produkcji. Co już wiadomo o Futrze z misia?

 

Futro z misia - film Michała MilowiczaFutro z misia będzie debiutem reżyserskim Michała Milowicza. Chce on stworzyć komedię, która będzie przypominać najpopularniejsze polskie komedie gangsterskie. Do współpracy zaprosił Cezarego Pazurę, Sławomira Zapałę, Olafa Lubaszenkę, Mirosława Zbrojewicza, Przemysława Sadowskiego, Krzysztofa Kiersznowskiego, Marka Siudyma, Elżbietę Romanowską oraz Stanisławę Celińską. W filmie zobaczymy również samego Milowicza. Zdjęcia mają powstawać w Tczewie. Produkcja będzie również kręcona w Szczecinie i Zakopanem.Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące fabuły filmu. Nie wiadomo również, kiedy produkcja ukaże się w kinach. Wszelkie nowe informacje o Futrze z misia znajdziecie w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

 

Nie wiadomo jeszcze czy zagra Tomasz Bajer, który wcielił się w kultową rolę "Laski". Według najnowszych doniesień Tomasz po długim pobycie w Australii, potem w Norwegii, zamieszkał na poznańskich Jeżycach, ze swoją miłością Życia - piękną Julią.

Autor: 
Z.B.
Źródło: 

plporatal.pl

video: 
Polub Plportal.pl:

Reklama