Wszystko, co wiemy do tej pory o trzecim sezonie serialu Bridgertonowie

Reklama

śr., 08/24/2022 - 01:23 -- MagdalenaL
  • Obecnie Netflix nagrywa trzeci sezon Bridgertonów.
  • Trzeci sezon będzie opowiadał o relacji miłosnej Penelopy Featherington i Colina Bridgertona.
  • Benedict Bridgerton, który miał być następnym głównym bohaterem, będzie „kluczowy” w trzecim sezonie.

Trzeci sezon „Bridgertonów” skupi się na relacji miłosnej Colina Bridgertona i Penelopy Featherington.

penelope featherington colin bridgerton

Penelopa i Colin w drugim sezonie Bridgertonów. LIAM DANIEL/NETFLIX

Trzeci sezon „Bridgertonów” skupi się na relacji miłosnej Colina Bridgertona (Luke Newton) i Penelopy Featherington (Nicola Coughlan).

Podczas gdy poprzednie sezony serialowego hitu na Netflixie podążały w kolejności za książkami Bridgertonowie Julii Quinn, w trzecim sezonie będzie przeskok do czwartej książki Miłosne Tajemnice. Bridgertonowie. 

W książce Colin próbuje odzyskać Penelopę po tym, jak ona przestała się nim interesować i odkrywa jej tajną tożsamość plotkary Lady Whistledown.

Jak podaje Deadline, Coughlan ogłosiła to w maju podczas pokazu Netflix’s FYSEE.

„Dokładnie jak Lady Whistledown, utrzymywałam sekret przez dłuższy czas i mogę potwierdzić wam wszystkim, że trzeci sezon będzie o historii miłosnej Colina i Penelopy”, powiedziała Coughlan. „Utrzymywałam to w tajemnicy od drugiego tygodnia po premierze drugiego sezonu. Tutaj mówię o tym po raz pierwszy”.

Podobnie jak w książce, na której bazuje serial, Colin będzie zdobywał Penelopę.

Bridgerton

Coughlan i Newton w finale drugiego sezonu Bridgertonów. Liam Daniel / Netflix

Netflix opublikował streszczenie fabuły trzeciego sezonu. W nadchodzących odcinkach Penelopa przestanie podobać się Colin, który wyśmiał ją pod koniec drugiego sezonu.

„Penelopa Featherington (Nicola Coughlan) w końcu odpuściła swoje długie zauroczenie Colinem Bridgertonem (Luke Newton) po usłyszeniu jego lekceważących słów na jej temat w poprzednim sezonie”, napisano w streszczeniu fabuły. „Zdecydowała jednak, że nadszedł czas, aby znaleźć męża, najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność do kontynuacji swojego podwójnego życia jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr. Jednak przez brak pewności siebie próby Penelopy w małżeństwie skończą się spektakularną porażką”.

Colin próbuje pomóc Penelopie jako przyjaciel w znalezieniu męża, tworząc tym samym sytuację, w której ich romans może rozkwitnąć.  

„Tymczasem Colin wrócił z letniego podróżowania z nowym wyglądem i poważnym poczuciem zuchwalstwa. Jednak jest zniechęcony, kiedy uświadamia sobie, że Penelopa, która zawsze doceniała go, jakim był, ignoruje go”, czytamy w dalszej części streszczenia. „Colin, chcąc odzyskać jej przyjaźń, oferuje Penelopie pomoc w znalezieniu męża w tym sezonie. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia wobec Penelopy są czysto przyjacielskie.”

Rodzeństwo Colina – Eloise i Benedict – odegrają ważne role w trzecim sezonie. 

Benedict and Eloise Bridgerton

Benedict (Luke Thomspon) i Eloise Bridgertonowie (Claudia Jessie). LIAM DANIEL / NETFLIX

W streszczeniu fabuły od Netflixa jest wyraźnie napisane, że trzeci sezon pokaże resztę kłótni między Penelopą a siostrą Colina, Eloise (Claudia Jessie).

Pod koniec drugiego sezonu Eloise odkryła, że jej najlepsza przyjaciółka Penelopa ukrywała przed nią sekret Lady Whistledown. Doszło do tego po tym, jak Penelopa publicznie skompromitowała Eloise, aby uratować ją przed prześladowaniem ze strony Królowej (Golda Rosheuvel).

„Sprawy Penelopy komplikuje rozstanie z Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w bardzo nieoczekiwanym miejscu,  podczas gdy rosnąca obecność Penelopy sprawia, że tym trudniej jest utrzymać w tajemnicy jej alter ego Lady Whistledown”, czytamy w streszczeniu Netflixa.

Jess Brownell, która została nową producentką po odejściu Chrisa Van Dusena, powiedziała „Variety”, że starszy brat Colina – Benedict (Luke Thompson) – będzie „kluczową częścią trzeciego sezonu”.

W książkach historia miłosna Benedicta pojawia się przed historią Colina. Jednak trzeci sezon może rozwinąć ostateczny romans Benedicta.

Brownell potwierdziła także, że w serialu nie będzie historii o utracie wagi Penelopy z książek.

„Uważamy, że Penelopa jest piękna i moim zdaniem nie jest to do końca część jej historii”, powiedziała Brownell „Variety”.

Brownell potwierdziła, że reszta rodziny Bridgertonów wciąż będzie zaangażowana w nadchodzącym sezonie.

kate sharma anthony bridgerton season two

Kate Sharma i Anthony Bridgerton. Liam Daniel/Netflix

Producentka powiedziała Variety, że siostra Colina Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), jego starszy brat Anthony Bridgerton (Jonathan Bailey), oraz żona brata Kate Sharma (Simone Ashley) powrócą w trzecim sezonie.

Regé-Jean Page, który grał kochanka i męża Daphne – Simona Basseta – w pierwszym sezonie, twardo mówi, że nie wróci do serialu i powiedział „Variety”, że producenci mogą ponownie obsadzić jego rolę.

W maju ogłoszono, że zostanie zastąpiona aktorka grająca Francescę Bridgerton, ponieważ Ruby Stokes przeszła do innego projektu Netflixa. Hannah Dodd zagra jej rolę w trzecim sezonie.

Ruth Gemmell, Will Tilston i Florence Hunt mają powrócić odpowiednio jako Lady Violet Bridgerton, Gregory Bridgerton i Hyacinth Bridgerton.

Do obsady dołączyło trzech nowych bohaterów, prawdopodobnie jako obiekty westchnień Penelopy.

Sam Phillips and Daniel Francis

Sam Phillips i Daniel Francis dołączą do obsady Bridgertonów. Jon Kopaloff / Getty Images / Paul Archuleta / FilmMagic

Marcus Anderson, grany przez Daniela Francisa, został opisany przez Netflixa jako „charyzmatyczna postać, która oświetla każdy pokój, do którego wchodzi, przyciągając uwagę pewnych przywódców – i gniew innych”. 

Tymczasem Sam Phillips, który będzie grał Lorda Deblinga, opisany jest jako mający „niezwykłe zainteresowania”.

Wreszcie James Phoon zagra Harry’ego Dankwortha, którego nazwano przystojniakiem Regencji: „To, czego Dankworthowi brakuje w dowcipie i inteligencji, z nawiązką nadrabia poważnym wyglądem."

Chociaż jeszcze nie potwierdzono, jakie role odegrają ci bohaterzy w fabule, to prawdopodobnie mogą być rywalami Colina o uwagę Penelopy.  

Zaczęto nagrywanie trzeciego sezonu.

featherington sisters

Nicola Coughlan gra Penelopę Featherington. LIAM DANIEL/NETFLIX

Obsada Bridgertonów zaczęła produkcję trzeciego sezonu, jak wynika z krótkiej zajawki opublikowanej na oficjalnym koncie serialu na Twitterze.

Nie została jeszcze podana oficjalna data premiery nowego sezonu, ale prawdopodobnie będzie w 2023 roku.

Autor: 
Ayomikun Adekaiyero | Tłumaczenie: Aleksandra Stępień
Polub Plportal.pl:

Reklama