Rodzina Addamsów: kąśliwy teaser w stylu Tima Burtona

Reklama

śr., 08/24/2022 - 00:55 -- MagdalenaL

Serial Wednesday na Netfliksie, oparty na rodzinie Addamsów, kontynuuje odsłanianie makabrycznego uniwersum. Za realizację ośmioodcinkowej serii odpowiada reżyser Soku z żuka i Edwarda Nożycorękiego – Tim Burton.

Nowa adaptacja skupia się głównie na enigmatycznej i mrocznej postaci Wednesday Addams uczęszczającej do Akademii Nevermore, gdzie musi nauczyć się opanować swoje zdolności psychiczne, jednocześnie próbując rozwiązać niepokojące morderstwa w mieście. Serial miesza gatunki kryminału i opowieści fantasy.

„To nie jest remake ani reboot”

W obsadzie pojawia się stała bywalczyni produkcji Netfliksa, która zagra Wednesday – Jenna Ortega, widziana m.in. w You. Catherine Zeta-Jones wystąpi w roli Morticii, przerażającej matki o trupio bladej cerze, Luis Guzman wcieli się w Gomeza, którego włosy są jak zawsze zaczesane do tyłu, a młody Isaac Ordonez przywdzieje spodnie młodszego brata Pugsleya. Christina Ricci, która zagrała Wednesday Addams w kultowej wersji z 1992 roku, również została ogłoszona jako członek obsady, lecz nadal nie wiadomo w jakiej roli.

Tim Burton, w swoim żywiole z mrocznym i niepokojącym światem Rodziny Addamsów, nie jest osamotniony w projekcie. Pracuje ze scenarzystami Alfredem Goughiem i Milesem Millarem, którzy powiedzieli „The Hollywood Reporter”, że „to nie jest remake ani reboot”, ale raczej „ośmiogodzinny film Tima Burtona”. W oczekiwaniu na przewidzianą na jesień premierę, oto oficjalny zwiastun serialu z muzyką Edith Piaf:

https://www.youtube.com/watch?v=X7UoGHx7MDI

Autor: 
Imane Ayed | Tłumaczenie: Natalia Chmielewska
Polub Plportal.pl:

Reklama