Darth Vader z Gwiezdnych Wojen powróci w Łowcy 1

Reklama

czw., 06/30/2016 - 11:06 -- Anonim (niezweryfikowany)

Czas oficjalnie zagrać Marsz imperialny, ponieważ prawdopodobnie największy czarny charakter w historii kinematografii pojawi się z ponownie na dużym ekranie w listopadowym Łotrze 1. Gwiezdne wojny- historie.

Najnowsze wydanie magazynu "Entertainment Weekly" poinformowało na pierwszej stronie, że Darth Vader, grany w oryginalnej trylogii przez Davida Prowse’a i dubbingowany przez Jamesa Earl Jones’a, pojawi się jako główny charakter w tym prequelu.

Zaczęto snuć domysły, że w filmie pojawi się postać Vadera. Fabuła, gdzie Felicity Jones jako człowiek wyjęty spod prawa, z zadaniem zdobycia planów dla należącej do tego nikczemnika Death Star, z pewnością otwiera się na powrót Vadera (wydarzenia w filmie mają miejsce przed wydarzeniami z filmu pt. Nowa nadzieja z 1977 r.).

W maju rzekomy wyciek na ten temat wydaje się potwierdzać takie pogłoski.

Chociaż gazeta na swojej okładce nie do końca zdradza, co tkwi za tą złośliwością, to na stronie www magazynu jest informacja, że kwestia będzie „miała swoje podsumowanie w czasie pierwszego dnia na planie Lorda Sithów i pokaże, co jego powrót oznacza dla widowni znającej historię Gwiezdnych Wojen.

W kwietniu doniesiono, że Vadera będzie grał walijski aktor Spencer Wilding,
a Jones ponownie będzie go dubbingował.

Obejrzyj: https://www.youtube.com/watch?v=Ze2kpOZx_kU

Tłumaczenie: Joanna Krawczyk

Źródło:https://europe.newsweek.com/star-wars-darth-vader-will-return-rogue-one-473170​

Polub Plportal.pl:

Reklama