Koniec Szybkich i wściekłych

Reklama

śr., 02/10/2016 - 14:38 -- Anonim (niezweryfikowany)

Źródło: https://europe.newsweek.com/fast-and-furious-coming-end-422542

 

Siedmioczęściowa opowieść o Szybkich i wściekłych, która odniosła światowy sukces kasowy, zbliża się wreszcie do końca. Może to zmartwić fanów tego filmu o szybkiej, nieskomplikowanej fabule. Nie nastąpi to jednak przed 2021 rokiem.

Filmowy gwiazdor Vin Diesel potwierdził ostatnio na Instagramie daty pojawienia się trzech ostatnich odcinków. Szybcy i wściekli 8 ukażą się 14 kwietnia 2017. Po nich dwie ostatnie części pojawią się odpowiednio 19 kwietnia 2019 i 10 kwietnia 2021.

Luksus planowania kolejnych części jest znakiem świadczącym o tym, jak niewiarygodnie ogromny sukces na całym świecie osiągnęli Szybcy i wściekli. Siedmioczęściowy film zarobił łącznie 4 miliardy dolarów. Do tej pory największy sukces odniosła siódma część, zgarniając 1,5 miliarda dolarów.

Według portalu Deadline zbliżająca się ósma część będzie pierwszą z finałowej trylogii, stworzoną częściowo po to, aby uhonorować zmarłego Paula Walkera.

Walker zginął w wieku 40 lat w wypadku samochodowym w Kalifornii w 2013 roku, w połowie pracy nad Szybkimi i wściekłymi 7.

Tłumaczenie: Joanna Krawczyk

Polub Plportal.pl:

Reklama