Zwiastun drugiego sezonu serialu Bridgerton wyprodukowanego przez Netflix- Obejrzyj go tutaj!

Reklama

ndz., 03/13/2022 - 00:18 -- MagdalenaL

Netflix opublikował ostateczny zwiastun drugiej serii serialu Bridgerton.

W poście na Twitterze Netflix zapowiedział finałowy klip, pisząc: „Jak można oczekiwać, że ktoś będzie grał zgodnie z zasadami, skoro jedynym sposobem na prawdziwe zwycięstwo jest ich łamanie? Bridgerton powraca z drugim sezonem już 25 marca”.
Wiadomość pojawiła się po tym, jak platforma streamingowa ujawniła kultową ścieżkę dźwiękową nadchodzącego sezonu, która jest znana z uderzających akustycznych coverów ukochanych piosenek pop.

Fani romansu z czasów regencji nie mogli powstrzymać swojego podekscytowania — wielu z nich podzieliło się swoimi spostrzeżeniami na temat nowego zwiastuna w mediach społecznościowych.
Jeden z użytkowników skomentował: „O matko! To jest wspaniałe! Jak mam czekać kolejne 16 dni!!! Obejrzałam już pierwszy sezon i przeczytałam książkę 4 razy! Co ja mam ze sobą zrobić?!?”
Inna fanka dodała: „O matko, ta chemia, nie mogę się doczekać”.
Trzeci fan zareagował: „Moje serce tego nie wytrzyma!!!”

Oto zwiastun drugiego sezonu Bridgerton

Źródło: Twitter
https://twitter.com/netflix/status/1501565974062972934?s=20&t=o-31EnYTxK...
Druga seria Bridgertonów będzie kontynuacją losów Anthony'ego, opisanych w książce Wicehrabia, który mnie kochał autorstwa wielokrotnie nagradzanej autorki Julii Quinn.
Pojawi się również nowy diament sezonu — rodzina Sharmy oraz miłość Anthony'ego Bridgerton (Jonathan Bailey), panna Kate Sharma (Simone Ashley).

Chociaż nadal opłakujemy stratę księcia Hastings (Regé Jean Page nie będzie występował w kolejnych sezonach), autorka spodziewa się, że w serialu będzie równie dużo namiętności i dramatów, co w pierwszym sezonie.
Druga seria Bridgerton będzie dostępna na platformie Netflix od 25 marca 2022 roku.

Autor: 
Autor: Rebecca Carey; Tłumacz: Klaudia Bredlak
Polub Plportal.pl:

Reklama