Rob Halford zachęca fanów do zaszczepienia się

Reklama

czw., 04/22/2021 - 21:13 -- MagdalenaL

Lider Judas Priest, Rob Halford zwrócił się do swoich fanów w krótkim filmie.

W poście w mediach społecznościowych piosenkarz zaapelował do wszystkich metalowców na świecie o zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi. Przyspieszyłoby to powrót do normalności, a na koncertach można by znów pokazywać rogate dłonie.

Dla siebie i innych

Piosenkarz powiedział w swojej wiadomości wideo: „Witam wszystkich. Tu wasz  bóg metalu Rob Halford z Judas Priest. Przesyłam ogromne podziękowania naszej metalowej społeczności za to, że postąpiła słusznie, przyjmując szczepionkę, która ostatecznie wyeliminuje COVID-19 na całym świecie. Jedną rzeczą, z której jesteśmy dumni, jest to, że nie tylko jesteśmy razem dla naszej muzyki, ale także dla siebie nawzajem. Wiesz, zdrowy rozsądek podpowiada, że ​​dając się zaszczepić, ponownie otwieramy najważniejsze aspekty, które przegapiliśmy - przebywanie razem w klubach, teatrach, halach i na festiwalach, gdzie jest namacalne to, kim jesteśmy i dla czego żyjemy, wraz z zespołami, które kochamy.

Więc przywróćmy szybciej te fantastyczne klimaty. Wzywam tych z Was, którzy nie zostali jeszcze zaszczepieni, aby stawili temu czoło. Judas Priest i wszystkie zespoły na całym świecie spełniają się grając dla swoich fanów. [...] Do zobaczenia wkrótce metalomaniacy."

Autor: 
Tłumaczenie: Karolina Nadolna
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama