Kosmiczna reklama, w której Elton John nakłania dorosłych do szczepienia się

Reklama

pt., 04/09/2021 - 10:45 -- MagdalenaL

Zdjęcie: David Shankbone/Wikimedia Commons

Dwóch najsłynniejszych brytyjskich artystów – piosenkarz sir Elton John i aktor Michael Cane uczestniczą w komicznym klipie reklamowym, aby nakłonić dorosłych ludzi do szczepienia się przeciw COVID-19, oznajmia Reuters i DPA.

Klip przedstawia 73-letniego sir Eltona Johna, który się zgłasza na przesłuchanie do reklamy Narodowej służby zdrowia, gdzie musi zagrać, że otrzymuje pierwszą dawkę szczepionki. Reżyser nie wygląda na zadowolonego z jego umiejętności aktorskich i chce, żeby ten zagrał jak Michael Cane.

Elton John udaje, że otrzymał zastrzyk, po czym zaczyna śpiewać jeden ze swoich największych hitów – „I’m still standing”, ale reżyser mu przerywa słowami: „Dziękuję, John, zadzwonimy do ciebie”.

Później Elton John zamienia się z 87-letnim Michalem Canem, który otrzymał rolę i dostaje szczepionkę. „Właśnie zaszczepiono mnie na COVID. Nie bolało”, powiedział Cane i powtarza kluczową frazę ze swoich licznych wystąpień na ekranie „mniejszość to wie”.

ReklamĘ zorganizował były chirurg i członek izby wyższej brytyjskiego parlamentu, lord Ara Darcy, który jest przyjacielem obu gwiazd.

Autor: 
tłum. Oliwia Król
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama