Co do diabła dzieje się z Britney Spears?

Reklama

pt., 03/26/2021 - 12:37 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Meromex / Pixabay

Najbardziej znanym załamaniem nerwowym z życia celebrytów jest bez wątpienia to Britney Spears z roku 2008. Jej najnowsze filmiki na Instagramie budzą niepokój wśród fanów: czy aby na pewno legendarna gwiazda pop ma się dobrze?

Wraz z hasztagiem #FreeBritney zostaje zwrócona uwaga na fakt, że 38-letnia piosenkarka jest „ubezwłasnowolniona”. Jest to legalna konstrukcja prawna w Ameryce, zgodnie z którą sędzia ustala, że osoba i jej/jego dobytek zostają poddane nadzorowi. Britney dwanaście lat temu- po jej załamaniu nerwowym- została poddana nadzorowi swojego ojca i adwokata, który wydaje się być dość...zaciekły.

Co dzieje się z Britney?

Britney przez ostatnie dwanaście lat nie miała kontroli nad swoimi własnymi środkami finansowymi, dobytkiem, harmonogramem czy muzyką – co według sądu byłoby mianowicie nieodpowiedzialne z powodu jej stanu umysłowego. Jej ojciec i adwokat zarządzają podobno całym jej majątkiem i mówią, co może robić, a czego nie. Ten układ byłby już nieaktualny, lecz został wydłużony co najmniej do sierpnia. Ich zdaniem odbywa się to przy pełnej konsultacji z Britney, lecz według fanklubu Britney, coś więcej jest na rzeczy.

Jeśli śledzisz Britney na Instagramie, nie umknie Ci, że w ostatnich tygodniach opublikowała tam kilka, ehm, osobnych filmików. W szczególności filmiki, na których tańczy w salonie i wydaje się być dość niestabilna, lub filmiki, na których przez parę minut chodzi tam i z powrotem i robi te same pozy. Lub ten, na którym przypadkiem powiedziała, że podpaliła siłownię w swoim domu.

 

#FreeBritney

Przez te szczególne filmiki, na których Britney faktycznie nie wydaje się całkowicie w pełni rozumu, fani są przekonani, że Księżniczka Popu jest odurzana i manipulowana wbrew własnej woli (w tym miejscu chcemy bardzo jasno dać do zrozumienia, że jest to teoria spiskowa niepoparta żadnymi dowodami). Fani chcą, żeby Britney została uwolniona spod rzekomej manipulacji swojego ojca i managementu. Poniższe popularne TikToki tłumaczą, jak to – podobno! – działa, i apelują o wolność Britney. Co Ty sądzisz?

https://www.tiktok.com/@from_the_heavens/video/6787920120938335493?referer_url=https%3A%2F%2Fwww.glamour.nl%2Fnieuws%2Fcelebs%2Fa33243713%2Fbritney-spears-2020%2F&referer_video_id=6787920120938335493&refer=embed

Autor: 
Laura Gommans, tłum. Wiktoria Dzido
Polub Plportal.pl:

Reklama