Leonardo DiCaprio chce zrobić remake „Na rauszu”, po tym jak film zdobył Oscara

Reklama

śr., 04/28/2021 - 21:26 -- MagdalenaL

Zdjęcie: Pixabay

Aktor jest jednym z kandydatów do roli w nowej wersji filmu, a Thomas Vinterberg zostanie producentem wykonawczym.

Dzień po zdobyciu Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego, „Na rauszu”, film Thomasa Vinterberga, powraca do centrum uwagi: Leonardo DiCaprio przygotowuje remake. Firma aktora, Appian Way, faktycznie nabyła już prawa do filmu.

DiCaprio, oprócz pełnienia funkcji producenta, może zagrać w filmie. Na stole pojawiło się także inne nazwisko: Mads Mikkelsen, główny aktor w oryginalnym filmie fabularnym.

Ze swojej strony Thomas Vinterberg będzie producentem wykonawczym i dał jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie odpowiadał za reżyserowanie ani pisanie remake'u. Filmowiec ma pełne zaufanie do DiCaprio. Zaskoczył go występ w „Dawno, dawno temu w Hollywood”.

„To ciekawy projekt artystyczny, zobaczyć, jak zmienia się on w różne wersje. Teraz jest w rękach najlepszego aktora, jakiego można znaleźć, ale oprócz tego, że jest genialnym aktorem, dokonywał bardzo mądrych wyborów przez całą swoją karierę”, wyjaśnił Vinterberg.

„Na rauszu”

„Na rauszu” opowiada historię czterech nauczycieli, którzy rozpoczynają pewien eksperyment: codziennie utrzymują poziom alkoholu na tym samym poziomie, jednocześnie pokazując, że mogą poprawić swoje życie. Ale ich eksperyment nie przebiega tak, jak planowali. W duńskim filmie główną rolę zagrał Mads Mikkelsen. Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Wold to inni aktorzy tego filmu, który zdobył złotą statuetkę dla najlepszego filmu międzynarodowego.

Po odebraniu nagrody Vinterberg wygłosił jedno z najbardziej wzruszających przemówień na gali, wspominając swoją młodą córkę, która zginęła w wypadku samochodowym cztery dni po rozpoczęciu zdjęć do filmu. - Skończyliśmy ten film dla niej. Tak więc, Ida, zdarzył się cud, a ty jesteś jego częścią - wspominał reżyser.

Autor: 
tłum. A.M
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama