Długo oczekiwany odcinek specjalny ,,Przyjaciół” znów przełożony

Reklama

ndz., 08/09/2020 - 20:01 -- AleksandraJ

“To dało nam więcej czasu, żeby zrobić ten epizod bardziej ekscytującym i zabawnym”. Wiadomość została potwierdzona przez Jennifer Aniston, która w wywiadzie dla Deadline poinformowała, że decyzja ta zapadła z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Premiera odcinka specjalnego miała początkowo odbyć się w maju. Planowano, aby data emisji „Przyjaciół” zbiegła się z wypuszczeniem na rynek HBO Max 27 maja. Po tym, jak kręcenie zdjęć do serialu zostało zawieszone z powodu koronawirusa, datę ich wznowienia ustalono na 17 sierpnia.

Niestety, Aniston potwierdziła, że i te plany zostały zawieszone, a do tej pory nie podano żadnych nowych ustaleń dotyczących wznowienia planu zdjęciowego. - To będzie super. Wiecie czemu, bo dało nam więcej czasu, żeby zrobić ten epizod bardziej ekscytującym i zabawnym, niż miałby on być - powiedziała Aniston.

Dalej aktorka mówi: “Wolę więc widzieć tę sytuację jako szklankę do połowy pełną, niż odłożoną w czasie. Przecież nigdzie się nie wybieramy. Nigdy nie pozbędziecie się Przyjaciół, nie ma takiej opcji. Jesteście na nas skazani do końca życia, ludziska. Mimo to jest to smutne, że znów musimy czekać. Padały pytania. ‘Jak to zrobić na żywo, z publicznością?’ Nie jest to bezpieczny czas na takie rzeczy. Kropka. To kwestia priorytetowa, a ludzkie życie jest najważniejsze.”

Odcinek specjalny ma przywrócić oryginalną obsadę Aniston (Rachel), Courtney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), David Schwimmer (Ross), Matthew Perry (Chandler), and Matt LeBlanc (Joey).

HBO Max ma stać się nowym, wyjątkowym miejscem emisji „Przyjaciół”. Sitcom był dostępny na Netflixie do 1 stycznia 2020, kiedy to WarnerMedia zapłacił około 425 milionów dolarów za prawa do serii.

10 sezonów „Przyjaciół” zostało wyemitowanych w latach 1994 - 2004. W latach 2018-2019 był to najczęściej emitowany program telewizyjny w Wielkiej Brytanii.

Autor: 
Elizabeth Aubrey, tłum. Eryk Salamon
Dział: 
Polub Plportal.pl:

Reklama