Plakat do rozszerzonej wersji Spider-Mana: Bez drogi do domu ujawniony.

Reklama

pt., 08/26/2022 - 13:22 -- MagdalenaL

Dziewięć miesięcy po swojej znakomitej premierze kinowej, Spider-Man: Bez drogi do domu powraca na wielkie ekrany wzbogacony o 11 minut dodatkowych scen. Z tej okazji Marvel ujawnił zupełnie nowy plakat do filmu o człowieku pająku. Z pewnością zachwyci swoich miłośników, którzy w końcu mogą zobaczyć obraz z Tobeyem Maguirem i Andrew Garfieldem u boku Toma Hollanda.

Na plakacie pojawia się wiele innych postaci takich jak kultowi Daredevil (Charlie Cox) czy Dr Strange (Benedict Cumberbatch) i złoczyńcy, tacy jak Zielony Goblin (William Dafoe), Electro (Jamie Foxx), Sandman czy Jaszczur. 

Wyprodukowany przez Sony Pictures i Marvel Studios blockbuster z udziałem Toma Hollanda, Zendayi i Benedicta Cumberbatcha zarobił do tej pory 1,9 miliarda dolarów w międzynarodowym box office. Po wydaniu wersji rozszerzonej powinien przekroczyć 2 mld dolarów dochodu. Jeżeli tak się stanie, Spider-Man: Bez drogi do domu będzie trzecim najbardziej dochodowym filmem Marvela po Avengers: Wojna bez granic (2,05 mld dolarów) i Avengers: Koniec wojny (2,7 mld dolarów).

Spider-Man: Bez drogi do domu to kontynuacja zdarzeń z części Daleko od domu z 2019 roku. Po raz pierwszy Spider-Man zostaje zdemaskowany i nie może już oddzielić swojego normalnego życia od trudnych obowiązkami super bohatera. Kiedy prosi więc Doktora Strange’a o pomoc, w multiwersum tworzy się szczelina i sytuacja staje się jeszcze bardziej niebezpieczna.

Autor: 
Léna Saint Jalmes | Tłumaczenie: Natalia Chmielewska
Polub Plportal.pl:

Reklama